Виробництво

В 1996 році в місті Нововолинську, що на заході України, було створено підприємство «ГАММА». Розпочиналося все з виробництва пластикової тари та упаковки для акварельних фарб і гуаші інших виробників.

Новий поштовх розвитку підприємства дала ідея розпочати власне виробництво товарів для дитячої творчості.

З часом виробництво, яке почалось з невеликого цеху, виросло до досить великих масштабів. Сьогодні, це динамічна компанія, що розвивається і потужності якої дозволяють виконати замовлення будь-якого розміру.

Компанія "Західна Промислова Група" є одним з лідерів в Україні серед виробників товарів для дитячої творчості. Сьогодні, це сучасний виробничий комплекс з технологічно досконалим обладнанням, професійною командою менеджерів і спеціалістів-виробничників.

Головна мета - це стимулювання і розвиток українського виробництва товарів для творчості. Компанія рік за роком доводить, що українська продукція може скласти гідну конкуренцію будь-якій імпортній продукції.

Західна Промислова Група

Сьогодні ТОВ "Західна Промислова Група" досягла такого рівня, що може задовольнити будь-які смаки та потреби як дітей, так і дорослих. Всі продукція виготовляється з найкращої сировини. В сучасній лабораторії контролюють дотримання  чітких технологічних і рецептурних схем виготовлення фарб і пластиліну. Продукція відповідає європейським стандартам якості і є безпечною для користувачів.

Каталог
Вверх